Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Etimesgut Tercüme Bürosu

İlkemiz, hızlı ve doğru çeviri hizmeti vererek müşterilerimizin bize olan güvenini sürdürmektir. Müşterilerimizin taleplerine göre, kendi alanında uzman tercümanlar tarafından yapılan çeviriler, uzman editörler tarafından kontrol edilmektedir. Yapılan her tercüme, müşterimizin tekrar aynı çeviriye ihtiyaç duyması halinde ücretsiz hizmet vermek üzere, bir ay süreyle arşivlerimizde saklanmaktadır. Çeviriler istenen formatta (Pdf, Word, Excel vs…) dijital ortamda soft kopya, E-Posta, WhatsApp ya da istenildiğinde noter ve apostil hizmeti ile ıslakimzalı ve kaşeli hazırlanmış dosya olarak, (gerektiğinde hızlı) kargo hizmetiyle müşterilerimize teslim edilir. Ayrıca Tıbbi Çeviri, Gümrük Çevirisi, Resmi Belge Çevirisi, Simultane Çeviri, Ardıl Çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Yüksek Kaliteli Tercümeler

Etimesgut Tercüme Bürosu tercümanlarının gerçekleştirdiği tercümeler, size teslim edilmeden önce Etimesgut Tercüme Bürosu’nun Kalite Ekibi tarafından profesyonel tercüme kontrol programları ile dilbilgisi ve imla, tercüme kriterlerine göre özenle kontrol edilir.

Zamanında ve Hızlı Teslim

Zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden tercümenizin tercüme ekibimiz tarafından, teklifimizde belirtilen gün ve saatte teslim edilmesi en önemli önceliğimizdir.

error: Bu içerik korumalıdır.